APIE INSTAGRAM IR (NE)VISADA SPINDINČIAS ŽVAIGŽDES

Paklausk šiandien jaunos moters, kuo ji nori būti? Beveik garantuoju, išgirsi atsakymą “populiaria instagram’e“. Jei anksčiau mergaitės svajojo tapti modeliais, nes galvojo, kad tik taip gaus lengvus pinigus, keliones, prabangą ir šlovę, tai dabar jos svajoja būti influencerėm. Nesgi aceit tai atrodo labai easy. Nes tai atrodo labai fun. Bet turiu Tave nuvilti – easy ir fun čia nėra. Ypač, kai nenatūralūs grožio standartai vis dar ima viršų.

Greičiausiai troškimas būti populiaria Tau baigsis depresija (net ir dainininkė Katy Perry visai neseniai apie tai prisipažino) – nors ir to troškimo nereikia, užtenka tiesiog turėt instagram’ą ir kasdien ten scroll’inti, kad prasidėtų psichologinės problemos – žiūrėk, ta daugiau follower’ių turi, ana gražesne, šita daugiau keliauja, o ta išvis vien su vardinėm rankinėm! 

Arba nesibaigs, jei esi sąmoninga ir supranti, kad pasaulyje yra daug svarbesnių dalykų nei daiktai, išvaizda ar laikai. Pavyzdžiui, jausmai, meilė sau ir kitiems, bendravimas, žinios,  atsipalaidavimas ir ramybė dūšioj. + Tu turi savo kelią ir gyvenimą, kiekvienas čia esam svarbus, todėl instagram’o profilis neturėtų tapti Tavo savivertės rodikliu. 

Aš neturiu nei sugar daddy, nei C ar D dydžio krūtinės (juk dažnai tik tiek užtenka, kad sulauktum populiariumo). Bet turiu rankas ir kojas – galiu užsidirbti pati. Dar turiu vertybes, neiškreiptą grožio ir laimės suvokimą. Nelyginu savęs su kitomis – juk visada atsiras protingesnių, gražesnių, turtingesnių ir gabesnių. Nesu tobula (o ir nevaidinu tokios). Nesiekiu kažkam sukelti pavydą. Atvirkščiai – stengiuosi įkvėpti ir motyvuoti, kurti turinį ir vertę, skatinti moterišką solidarumą. Ir galbūt dėl to mano kelias iki tikslo ne toks greitas ir lengvas, bet žinau – stabilus. 

Šiandien sau, Tau ir visiems linkiu mažiau mandrumo ir daugiau tikrumo, nes jo taip paprastai nepalaikinsi. Tiesiog naudokis socialine medija išmintingai (ieškok ten įkvėpimo kurti savo gyvenimą, o ne priežasčių jį apverkti) IR NETIKĖK VISKUO, KĄ TEN MATAI, nes, iš tikrųjų, daug ko nematai – problemų, baimių, ašarų, abejonių, pykčio, nerimo, kančios, liūdesio, nusivylimo, skausmo. PRISIMINK – NET IR DRUSKA ATRODO KAIP CUKRUS. 

logo