IDEALIAI SUTVARKYTI ANTAKIAI

PRIEŠ                                PO

Taip taip, perskaitėte teisingai – idealiai. Nuo antakių priklauso mūsų žvilgsnis, jaunystė ir švytinti išvaizda.

Antakiai tai lyg paveikslo rėmas veidui (tuo galite įsitikinti dar kartą pažvelgę į nuotrauką viršuje). Ir tikrai sakau tai be jokio juoko. Labai svarbu teisingai parinkta antakių linija ir spalva tinkanti būtent Jums. Man gražiausi kiek storesni, išpuoselėti ir tvarkingos formos antakiai. Antakiai – siūleliai ne tik kad nemadingi, bet ir sendina bei iškraipo veido bruožus. Manau Jūs to tikrai nenorite!

Net jei nesidažote (kai tik yra galimybė aš nesidažau) ar tiesiog nespėjote to padaryti, tai žinokite, kad sutvarkyti antakiai gelbės situaciją ir jūs atrodysite tvarkingai ir estetiškai.

O kalbant apie cheminį antakių dažymą – tai puikus išradimas užimtoms moterims. Po tokios procedūros kurį laiką pakaks antakius tik sušukuoti ir jei reikia užfiksuoti geliu (man tai MUST HAVE antakių priemonė).

Jūs paklausite, “o kokia turėtų būti antakių spalva?”. Sakyčiau, kad galima pritaikyti bendrą taisyklę, kad bent vienu tonu tamsesnė nei plaukai, tačiau visada yra išimčių. Pavyzdžiui, jei antakiai bus labai ryškūs, nors Jūsų plaukai ir yra labai tamsūs, pasensite tiesiog akyse.

Dar svarbu ne tik pešioti ar dažyti antakius, bet ir juos pamaitinti. Taip kaip maitiname plaukaus ar veido odą. Mano gudrybė yra ricinos aliejus (dar vienas antakių priežiūros MUST HAVE), jį tepu kas vakarą ir šio aliejaus dėka mano antakiai nepraras vešlumo.

Lygiai taip, kaip reikia išsirinkti tinkamiausią antakių formą, spalvą ir storį, reikia atrasti ir savo antakių priežiūros specialistą, kuris tobulai suformuos Jūsų antakius. Siūlyčiau pas profesionalą apsilankyti bent kartą per mėnesį ar du, arba pagal poreikį, žinoma. Tam, kad pačios neprisidarytume bėdos ir neišsipešiotume antakių nesimetriškai ar nelygiai, ar per plonai (juk visko pasitaiko…).

O mano antakių deivė yra Neringa, kuri yra dar ir visažistė. Ką ji moka, tai atskleisti gražiausius moters bruožus tikrai moka. Tiesiog viskas viename.. Kas gali būti geriau? Galvoju, kad man labai pasisekė. Kiekvieną kartą, kai užeinu į jos magišką grožio kambarį esu rami, kad iš jo išeisiu gražesnė nei atėjau.

Neringa yra labai kruopšti ir atsargi, dažnai manęs po kelis kartus per procedūrą paklausia “na pažiūrėk mieloji, ar gerai?”. O aš sau laiminga užsimerkusi medituoju ir tyliai jai sakau “Neringute, aš pasitikiu Tavimi 100%.” Ir į veidrodį pažiūriu tik tada, kai ji pasako, kad procedūra baigta. Va būtent tokį antakių priežiūros specialistą linkiu atrasti kiekvienai!

Mano patarimas būtų toks – net jeigu manote, kad viską sugebate puikiai atlikti pati, garantuoju, jog apsilankiusios pas specialistą ir po išmintingų patarimų bei konsultacijos jausitės labiau savimi pasitikinti. Pakartosiu dar kartą tai, ką rašiau pradžioje – atkreipkite šiek tiek didesnį dėmesį į savo antakius, nes nuo jų priklauso mūsų žavesys! Mes turime jaustis gerai ir tiesiog spinduliuoti grožiu!!!

S.