ALIEJUKAS NAGŲ ODELĖMS – PRABAGOS PREKĖ?

new

Aliejukas nagų odelėms. Kai pagalvoji, galėtum išsausėjusias nagų odeles tept ir alyvuogių aliejum, kur virtuvėj stovi, bet gi ne, visada reikia kažko mandriau. Man rekomendavo išbandyti specialų aliejų.

Būna ten visokių – arganu, makadamijų, apelsinų. Nuėjus į kosmetikos parduotuvę paprašiau to aliejuko. Tikėjausi sumokėsiu max 4€, bet kai man į rankas padavė 5ml aliejaus buteliuką už 13€ – mintyse pagalvojau “ar aš nesapnuoju? Už ką tiek mokėt??”.

Šiaip jau seniai aš tų eurų neverčiu į litus, bet šįkart išverčiau. Gavosi virš 40 LT. Prisimenu studentavimo laikais už tiek savaitę gyventi galėjau. Tai kiek reikia uždirbti, kad už tiek galėtum įsigyti “auksinį” aliejuką? Gal jis daro stebuklus, gal odeles nebeauga niekada gyvenime?

Žodžiu, nepasimečiau ir paprašiau pardavėjos pigesnio. Sekantis buvo 6€, bet man vis tiek buvo per brangu, paklausiau ar dar turi ką pasiūlyt. Galų gale išpešiau geriausią variantą iš jos už 2,5€. Paklausiau pardavėjos, koks skirtumas tarp 13€ ir 2,5€ kainuojančių aliejukų – atsakė, kad absoliučiai jokio. Tai čia pardavėjų triukai ar kaip? Vis tik reikia gerai pagalvot prieš perkant ir susimąstyt ar tikrai verta.