A NEW ERA OF BEAUTY REPRESENTED IN FASHION

Rossi1

Yasmina Rossi (59 metai)

Žinote, pasaulyje yra vienas labai aiškus stereotipas (ypač mados industrijoje) – grožis priklauso jaunoms. O vyresnio amžiaus moterys tegul pasineria į senatvę, mezgimo siūlus arba į ką tik nori. Tik ne į grožį.

Bet aš visada sakiau, kad grožis neturi amžiaus. Kaip ir seksualumas. Iš tiesų, tos moterys, kurios yra sulaukusios brandaus amžiaus man yra pačios žaviausios, gražiausios, seksualiausios, charizmatiškiausios ir visokios -iausios. Žinote kodėl?

Nes dažnai būtent šios moterys tiesiog liaujasi klausyti aplinkinių nuomonės, ima labiau save mylėti, labiau savimi pasitikėti. Būtent šios moterys, geriau nei jaunos, žino, kam skirti visą savo laiką ir dėmesį, o kas jo yra tiesiog neverti. Žino, kad elegancija neturi nieko bendro su vulgarumu. Jos žino, ko nori iš gyvenimo. Bet ne kiek materialia prasme, o labiau emocine. Jos žino, ką reiškia žodžiai meilė ir ištikimybė. Jos žino, kad brangiausias turtas – mes patys, todėl puoselėja ne tik savo išorę, bet ir vidų.

Iš partirties galiu pasakyti, kad būtent tų moterų akys dega! Dega meile gyvenimui, artimiems ir pačiai sau. Ir didžiausias to pavyzdys man yra mano mama. Kažkada mes kalbėjomės apie grožio kultą, didžiulį moterų norą sustabdyti arba aplenkti laiką ir kuo ilgiau atrodyti jaunoms. Ir tada mama man pasakė: “Aš esu dėkinga už kiekvieną savo raukšlelę ant veido.” Manau tą akimirką supratau, kad tai moterį puošia labiau nei bet koks makiažas ar brangiausi papuošalai.

Bet šį kartą noriu su Jumis pasidalinti jau garbaus amžiaus sulaukusių moterų grožiu ir jų sėkme mados industrijoje. Tai Yasmina Rossi – modelis, kuriam 59 metai ir kuri savo karjeros aukštumų pasiekė būdama 45 metų. Ir Carmen Dell’Orefice – amerikiečių aktorė ir modelis gimusi dar 1931 metais.

7

Carmen Dell’Orefice (84 metai)

Jūs galite sakyti, kad “viskas patobulinta…”. Ir galbūt tai bus tiesa, bet jų elegancijos, šarmo ir spindinčinčių akių joks photoshop’as ar plastinės operacijos nesukurs ir nesuvaidins. Tiesiog žaviuosi šiomis moterimis. Ir, duokdie, man taip atrodyti, kai būsiu garbingo amžiaus dama!

10 11 12 13 14 Rossi2 Rossi3 Rossi4 Rossi5 Rossi6 Rossi7 Rossi8 Rossi9 3 4 5 6 8 9 12 14 Carmen-Dell'Orefice