8 MIEGO VALANDOS KREMO INDELYJE?

8 miego valandos kremo indelyje? O TAIP. Arba kitaip – pagalba Tavo grožiui, kai nespėji išsimiegoti. Dažnai pagalvoju, kiek atsakomybių mes, moterys turime – šeima, mokslai, darbas, vaikai, namų buitis. O kur dar bent šiek tiek laiko sau…Kartais, atrodo, kad paroje 24h gerokai per mažai.

Aš pati paskutiniu metu miegoti einu anksčiausiai 1 valandą. Žinau, nieko gero. Bet kažkodėl kitaip nesigauna sudėlioti prioritetų. Krūvis nemažas, o bemiegės naktys aiškiai matosi mano veide. Pasirodo, net mokslininkų atliekami tyrimai rodo, kad trumpesnis nei 6 valandų miegas per parą daro tiesioginę žalą odai. Mano atradimas – mylimiausios estetinės medicinos kompanijos Laboratoires Filorga intensyviai regeneruojantis naktinis kremas-kaukė – NCEF-NIGHT MASK!

Tikriausiai apie miego kiekio ir kokybės svarbą odos grožiui ir gyvybingumui žino kiekviena. Juk miegame tam, kad iš naujo pakrautume savo “baterijas” ir atgautumėme jėgas. Analogiški procesai vyksta ir su oda – būtent naktį suaktyvėja jos regeneracija, o piką ji pasiekia maždaug 1 val nakties. Tuo metu taip pat paspartėja mikrocirkuliacija, todėl oda kur kas geriau pasisavina odos priežiūros priemones, negu kad dienos metu.

Aš žinau, ką daryti, kad net ir neišsimiegojus odos regeneracijos procesai vėl taptų aktyvūs, o oda – spindėtų. Jau daugiau nei kelis mėnesius naudoju naktinį kremą NCEF-NIGHT MASK. Ir tai yra nepakeičiama mano vakaro ritualų priemonė. Jis gausiai prisotina odą naudingomis medžiagomis, ypatingai paspartina odos regeneraciją ir net neišsimiegojus padeda atrodyti gerai. Viskas vyksta ląstelių lygmenyje – augalinis ekstraktas per naktį sumažina streso ir nuovargio odos ląstelėms padarytą žalą, o šilkmedžio ekstraktas veikia visų neišilsėtų naktų priežastį, t.y. aktyvuoja miego hormoną melatoniną. Taip sureguliuojami odos miego procesai ir ryte veidas atrodo pailsėjęs, gaivus ir skaistus (patikrinta, veikia 100%).

Dabar, kai toks aktyvus tempas, šį kremą-kaukę ant švarios veido, kaklo odos ir paakių srityje tepu kiekvieną vakarą. Tiesa, prieš kremą dar naudoju NCTF-ESSENCE esencija. Pasakysiu Tau ir įdomią gudrybę – NCEF-NIGHT MASK tepk po esencijos, serumo ir netgi savo įprastinio kremo, mat naktinio kremo konsistencija tokia, kad tarsi užrakina visas prieš tai užteptas priemones ir medžiagas odoje. Gausi super stiprų poveikį!

Todėl net jeigu šiandien ir jautiesi pavargusi, o Tavo organizmas ir oda stokoja miego – žinok, kad sprendimas yra. Kiekvieną moterį skatinu naudoti tikrai kokybiškas ir efektyvias kosmetikos priemones, tuo pačiu nepamiršti subalansuotos mitybos, aktyvaus gyvenimo būdo ir, žinoma, poilsio ir miego, nes tai neįkainojama investicija į save!

Sukurta su FILORGA

logo