3 WAYS TO HAVE GREAT HAIR

Simona Burbaitė by Olga Skrund for model test September 2014

Turėti gražius ir sveikus plaukus gali pasirodyti labai lengvas uždavinys. Aišku taip ir yra, jei tik žinote keletą triukų. Štai keletas jų…

–  Jei įmanoma stenkitės nedžiovinti plaukų džiovintuvu, leiskite jiems išdžiūti natūraliai. Tai užims papildomo laiko, bet patikėkite – tikrai verta. Aš Jums tai pažadu.

– Niekada nedažykite plaukų PAČIOS. Pasirinkite tinkamą ir patikimą plaukų stilistą (mano favoritas Mantas Tautvaišas – KUKLA Beauty Box) kuris pasirūpins Jūsų plaukais. Patikėkite, nėra jokio “lengvesnio” ar “pigesnio” kelio pasirūpinti savo plaukais.

– Visada saugokite plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Atminkite, kad saugotis nuo galimos žalos yra paprasčiau, nei gydyti pažeistus plaukus. Lauke denkite galvą skrybėle ar skarele, o formuodamos šukuoseną arba lygindamos plaukus, netempkite jų prieš augimo kryptį ir nelaužykite. Visais metų laikais naudokite kondicionierių! Nepamirškite, kad jo galima ir nenuplauti (pavyzdžiui, prieš kelionę lėktuvu). Jei ketinate maudytis baseine arba jūroje, pirmiausia sudrėkinkite plaukus švariu vandeniu – tada jie ir sugers jį, o ne chemines medžiagas ar druską.