APIE MANE

 photo / Monika Rukaitė @monikarukaite 

Labas!

Ačiū, kad užsukai į geriausiadrauge.lt, labai džiaugiuosi Tave čia matydama. Noriu trumpai prisistatyti… Aš esu tinklaraštininkė, “Mis Lietuva” 1-oji vice mis, “Mis Visata 2013” dalyvė, knygos “Tavo geriausia draugė” autorė ir DJ. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigiau kūrybinių industrijų studijas ir gavau komunikacijos diplomą.

2015 metais pradėjau rašyti tinklaraštį simonaburbaite.com. Per tuos metus dalyvavau įvairiose TV (LNK “Bus visko”, “Valanda su Rūta”, LRT “Stilius”, “Gyvenimas”, “Labas rytas Lietuva”, “Klauskite daktaro”, TV3 “Kulinariniai triukai”, X-FACTOR) ir radijo (ZIP FM, Žinių radijas) laidose, taip pat grožio, mados ir sveikos gyvensenos renginiuose ir įvairiuose projektuose. 2017 metais su Alma Littera parašiau knygą “Tavo geriausia draugė”, baigiau ICON academy makiažo kursus, nusifilmavau lietuviškame filme „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“

Dirbau su garsiausiais Lietuvos žurnalais (ŽmonėsStilius, “Laimė”AŠ IkonaMOTERISPanelė) ir populiariausiais naujienų portalais (DELFI.lt15minlrytas.ltAlfa.ltTV3.lt, zmones.lt). Taip pat garsiausiais Lietuvos dizaineriais (Más 924Agnė KuzmickaitėJuozas StatkeviciusAurelija BeliakaiteAirida Skrickienė ir daugelis kitų) bei fotografais (Gediminas ŽilinskasTomas KauneckasLukas GriciusReda Mickeviciute, Monika RukaitėMonika DovidaitėŠarūnas DaunorasPaulius StefanovičiusNaglis BierancasDainius ŠčiukaTomas Adomavičius).

Dirbau su tokiais prekių ženklais kaip MAJEH&Madidas, FIATMAX&Co.ETAMLaboratoires FilorgaLancôme, KILIGHuawei MobileBIODERMABraunNA-KD.comCLUSEUrban Decay CosmeticsL’Oréal ParisMichael KorsInstitut Esthederm Paris LietuvaNeptūnas, Eurovaistinė, DANIJA, PanoramaAKROPOLIS | VilniusGO9, Pieno Žvaigždės”, Chado CosmeticsJo MaloneWishbone Jewellery, knygynų tinklas VAGA ir kiti.

Knygos “Tavo geriausia draugė” pasirodymas ir populiarumas leido pastebėti potencialą, daugėjančių darbo užsakymų ir projektų skaičių. Taip atsirado tinklaraštis ir prekės ženklas Geriausia draugė, kuris yra dar stipresnis nei simonaburbaite.com. Čia visos mano mintys, idėjos ir atradimai, kuriais nori dalintis su Jumis.

Žinok, kad Tu – esi svarbiausia savo gyvenimo draugė ir partnerė, tai tavo kūnas ir siela, tik Tu save geriausiai pažįsti, bet kartais reikia šiek tiek įkvėpimo, kad pradėtum save besąlygiškai mylėti. Todėl kviečiu mėgautis magiška gyvenimo kelione kartu su manimi ir www.geriausiadrauge.lt

Dėl bendradarbiavimo (spauda/projektai) rašykite:

Man: simona@geriausiadrauge.lt

Arba mane atstovaujančiai agentūrai INFLUENCERIAI.LT: hello@influenceriai.lt